Choose your country
World
Belgique
Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Inspiracje

Najlepszy prezent na walentynki - TOP 10
Miesiąc miłości zbliża się wielkimi krokami, dlatego już teraz warto zastanowić się, jaki prezent na walentynki uszczęśliwi Twoją drugą połówkę. Szukasz czegoś romantycznego czy z pieprzykiem? Podrzucamy 10 sprawdzonych pomysłów na oryginalny prezent na Walentynki 2023!
Czytaj więcej
Jaki prezent na święta do 100 zł?
Święta zbliżają się wielkimi krokami, a więc również nadarza się okazja do sprawienia komuś cudownego prezentu! Jak to zrobić, żeby nie przekroczyć budżetu 100 zł, a żeby na twarzy obdarowanej pojawił się uśmiech od ucha do ucha i cudowne iskry w oczach?
Czytaj więcej
Zbuduj relację za pomocą zmysłów
Każdego dnia człowiek doświadcza świata za pomocą zmysłów. Wszystkie bodźce, które do nas docierają, są odbierane przez konkretne receptory i narządy (np. wzrok). Przetworzone przez nasze neurony, finalnie wywołują konkretne odczucia i emocje, tworzą obrazy oraz myśli.
Czytaj więcej
#freethenipple czyli ruch wyzwolenia sutków
O ile ruch body positive został głęboko zakorzeniony w naszym stylu życia, to nadal kwestie zakrywania kobiecych kształtów budzą kontrowersje. Czy w świecie, który uważa się za coraz bardziej tolerancyjny, znajdzie się w końcu przestrzeń, by swobodnie eksponować kobiece sutki?
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel