Choose your country
World
Belgique
Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

W nowej roli

2017-09-01
W nowej roli

O czym skrycie marzysz… Dalekie, szalone podróże we dwoje? A może tak na jedną noc wyskoczyć z ukochanym do krainy spełnionych fantazji? Nie ważne, o czym śnisz, możesz to wszystko mieć! W końcu to Ty decydujesz, co się stanie, a które pikantne marzenia na zawsze zostaną tylko w Twojej głowie. Wystarczy, że opowiesz o nich mężczyźnie Twojego życia, a on sprawi, że niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Twoje pragnienia spełnią się.

Jeden malutki krok

Twoje fantazje są o krok od realizacji. Nie potrzebujesz wiele! Wszystko masz na wyciągnięcie ręki.

Będzie Ci potrzebne:

  • jeden cudowny facet – masz już go!
  • odlotowy kostium Obsessive > sprawdź je tutaj
  • głowa pełna fantazji
  • mapa świata – możesz ją wydrukować w domu
  • garnitur w full opcji z koszulą, krawatem itd. – nie dla Ciebie!
  • męskie okulary przeciwsłoneczne – to dla niego, bo Twój blask może go oślepić ?

Powiedz o czym marzysz?

Zacznij od tego, by powiedzieć mu, o czym marzysz. Że chciałabyś się wyrwać w obsessyjną podroż w nieznane i chcesz, żeby to On Cię w nią zabrał. W końcu podróże kształcą. Macie na to tylko kilka godzin, więc kierunek może być tylko jeden…

Na Waszej mapie (możesz ją wydrukować w domu) zaznacz Krainę Fantazji. To Wasz cel!

Planowy czas odlotu

Na pewno będzie zaskoczony. Nie czekaj, aż zacznie szukać wczasów last minute w Krainie Fantazji. Jeszcze znajdzie i co wtedy? Naprowadź go na właściwy trop!

W dzieciństwie chyba każdy chłopczyk marzył o podniebnych podróżach jako przystojny pilot wielkiego odrzutowca. Tym samym spełnisz nie tylko swoje fantazje, ale i też jego skryte marzenia. Powiedz mu, że wyglądałby bosko jako przystojny pilot! Że chciałabyś, żeby zabrał Cię do nieba! A Ty mogłabyś być jego stewardesą…

Zadbajcie o stroje!

Prześlij mu zdjęcie stroju ponętnej stewardessy lub razem wybierzecie odlotowy kostium Obsessive. Oczekiwanie na rozpoczęcie kołowania, będzie fantastyczną zabawą!

Wydrukujcie bilety lotnicze Waszych prywatnych linii lotniczych, dokładnie określ datę i godzinę odlotu oraz miejsce odprawy. Wszystko musi być bardzo realistyczne. Nie zapomnij więc o szczegółach.

Podczas lotu obowiązuje strój służbowy! Przygotujcie coś wyjątkowego. Twój pilot koniecznie musi być w garniturze, a Ty w kostiumie obsessyjnej stewardessy.

Nad drzwiami do Waszej sypialni przygotujcie napis: Terminal G. To wasz punkt odprawy.

Wszyscy na pokład

Nie spóźnij się, bo samolot odleci bez Ciebie, a Twój bagaż zostanie wypakowany z samolotu! Żartowałam! Jednak ustalcie godzinę i punktualnie zjawcie się przy wejściu do terminalu! On – przystojny pilot w kuszącym garniturze i okularach przeciwsłonecznych, Ty – seksowna stewardessa. Niech poniesie Was fantazja i całkowicie wtopcie się w swoje role.

Czas oderwać się od ziemi

Przez chwilę zapomnijcie o codziennym życiu. Zaproponuj kapitanowi coś do picia z Waszego podniebnego serwisu. On w tym czasie sprawdzi trasę lotu. Możesz mu w tym pomóc. To w końcu Wasz lot.

Zanim wystartujecie zapoznaj pilota z obowiązującymi na pokładzie zasadami. A potem możecie już tylko mieć pełen odlot!

Życzymy udanego od-lotu!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel