Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Weź go z zaskoczenia!

2017-03-11
Weź go z zaskoczenia!

 

Na paluszkach i jak myszka. Skradaj się. Nie daj nic po sobie poznać. Coraz bliżej, bliżej i hyc. Już go masz. Oj, a wtedy? Będzie, będzie się działo i będziesz ciągle miała mało. Metoda na pełne zaskoczenie działa jak kobieta chciała. Nie wierzysz? Czytaj!

Pkt 1: Zwód taktyczny

Udawaj, że jesteś bardzo, bardzo zajęta. Masz pranie, prasowanie i jeszcze do pracy musisz koniecznie przygotować się w domu.

Cel jest jeden: On musi być pewien że nie masz dla niego czasu. Niech zajmie się swoimi sprawami. Majsterkowaniem, oglądaniem meczu czy układaniem znaczków w klaserze. Nie ważne czym. Byleby nie Tobą. Ty wtedy masz czas na przygotowania.

Pkt 2: Przygotowania

Nie ma to tamto. Przezorny zawsze przygotowany. Więc sprawdź czy wszystko zrobiłaś:

Łóżko? Kto by myślał o łóżku. Sprawdź czy na stole nic nie ma. I czy teściowa nie wpada z niezapowiedzianą wizytą… Dla pewności zamknij drzwi wejściowe na klucz, a telefony ustaw na wibracje.

Bielizna? Oczywiście Obsessive! Tu masz pełen wybór. Pamiętaj flanela i bawełna odpadają. Nie musisz się jednak starać. Obsessive na pewno zrobi efekt wow. Wybierz więc to, co lubisz i gotowe!

Nogi? Ogolone (nie tylko zresztą nogi).

Stara zasada umyj się, uczesz się i wybieraj, gdzie go chcesz – też obowiązuje. Na koniec kilka kropel perfum i masz go. Teraz czas na rozeznanie.

Pkt 3. Podchody

Rozeznaj dokładnie teren. Nie masz czasu na pomyłkę. Każdy Twój ruch mówi o ty, gdzie jesteś i co robisz. Nie możesz się zdradzić, więc dyskretnie sprawdź, gdzie jest i co porobią Twoja „ofiara”. Pamiętaj, że są sytuację, w której atak jest nieuzasadniony, a nawet nie bezpieczny. Unikaj sytuacji, w której Twój facet je. Każdy wie, że facet głodny = facet zły. Również przerwanie meczu ukochanej drużyny raczej nie spowoduje, że będzie miał ochotę na zajęcie się Tobą. Dokładnie rozważ wszystkie możliwości. A gdy to już wiesz przejdź do kolejnego punktu!

Pkt 4. Atak

Zaskoczenie to Twój największy przyjaciel. Wiesz mi. Nie będziesz potrzebować długiej rozgrzewki. Przygotowanie podkręca Cię na maksa. Teraz czas na niego. Pewnie i zdecydowanie podejdź do niego i przedstaw mu warunki. Warunki pełnej kapitulacji. Nie będziesz musiała długo negocjować. Pamiętaj, zamknij mu buzię. Długo będzie mieć otwartą z zaskoczenia. A gdy już uwierzy, że to nie sen, sam przejmie inicjatywę! A Ty będziesz mogła się rozkoszować dobrze zrealizowanym planem

Tak więc do ataku!

Martyna

pixelpixelpixelpixelpixelpixel