Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wakacje do za(kochania) się!

2021-06-15
Wakacje do za(kochania) się!

Podobno wakacje to najlepszy czas na miłość. Na wakacyjną przygodę. Dlaczego? To właśnie latem jesteśmy zrelaksowani, mamy czas na przyjemności i zabawę. Chętniej wychodzimy i poznajemy nowe osoby. Skąpiej się ubieramy i odsłaniamy więcej ciała.

W ciepłe miesiące chętniej też sięgamy po piękną bieliznę, która nie jest już ukryta pod warstwami ubrań, a często wręcz odwrotnie – jest elementem letniej stylizacji i zmysłowo ją podkręca.Ciepłe wieczory i nastawienie na zabawę powodują, że jesteśmy bardziej odważni, a wakacyjna aura sprawia, że mamy większe szanse na wakacyjną miłość i spotkanie swojej drugiej połówki.

Hormony szczęścia i miłości 

Słońce i piękna pogoda wręcz pobudzają nasze zmysły do działania. Skóra wydziela serotoninę, czyli hormon szczęścia. Spędzając letnie, słoneczne dni na piaszczystej plaży, odpoczywamy od codzienności, dzięki czemu podnosi się nasze libido. Pozbywamy się trosk, ludzie dookoła stają się milsi, a my bardziej przyjacielscy. Często też zaczynamy postrzegać innych jako bardziej zabawnych, atrakcyjnych i uprzejmych niż są w rzeczywistości. Sami też czujemy się bardziej atrakcyjni, dzięki czemu samo podrywanie staje się odważniejsze i śmielsze niż w pozostałych porach roku. Takie nastawienie sprzyja zawieraniu nowych znajomości, flirtowi, zakochiwaniu i wakacyjnej miłości.

 

Pierwsze wrażenie 

Podobno pierwsze piętnaście sekund decyduje o tym, co sądzimy o danej osobie, i to wrażenie zostaje z nami na bardzo długo. A żeby się zakochać, wystarczą jedynie trzy sekundy! Pamiętajmy, że nie tylko mężczyźni, ale także kobiety są wzrokowcami. Nawet jeśli w płci przeciwnej cenimy głównie intelekt, to w pierwszej chwili zwracamy uwagę na wygląd zewnętrzny i aurę, którą roztacza wokół siebie dana osoba.

 

Atuty

Lato jest idealną porą na wyeksponowanie wszystkich swoich atutów, dlatego warto podkreślić je umiejętnie. Na opalonym ciele pięknie prezentują się i przyciągają wzrok zmysłowa koronka, subtelnie wystająca spod letniej sukienki, albo seksowne body podkreślające nasze kształty. O stylizacjach na randkę już pisaliśmy. Nie zapominajmy też o zniewalającym uśmiechu, który najpiękniej zdobi kobietę i przyciąga spojrzenia mężczyzn.

Ale lato sprzyja nie tylko zawieraniu nowych znajomości (np. z Obsessive) i wakacyjnej przygodzie, ale też podniesieniu temperatury w stałych związkach.

Kto z nas nie wspomina pierwszych wspólnych wakacji i miłosnych uniesień, jakim oddawaliśmy się na początku relacji?

Może warto sprzyjającą, letnią aurę i pozytywne nastawienie wykorzystać, aby swojego partnera rozkochać w sobie na nowo?

Wykorzystaj to, że dzieci są na obozie albo u babci, i podgrzej atmosferę w związku. Kup seksowna bieliznę i zaskocz swojego męża (podpowiedzi, co wybrać, znajdziecie np. tutajtutaj). On na pewno to doceni i do miłosnych uniesień wrócicie nie tylko we wspomnieniach.

Wykorzystajcie te wakacje do zakochania się w Obsessive, ale i nie tylko

pixelpixelpixelpixelpixelpixel