Choose your country
World
Belgique
Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Torba foliowa - przyjaciel czy wróg?

2021-07-01
Torba foliowa - przyjaciel czy wróg?

Torba foliowa – przyjaciel czy wróg? A może stary znajomy, do którego po prostu jesteśmy przyzwyczajeni, a – jak wiemy – większość z nas nie lubi zmieniać swoich nawyków. Zanim tak zwana foliówka zaczęła być powszechnie używana, do zakupów służyły siatki, torby płócienne, kosze, plecaki, torby papierowe czy gazety, a małe zakupy kupowało się „do ręki”.

Cienką torebkę foliową jako pierwszy opatentował szwedzki inżynier Gustaf Thulin Sten w 1965 roku, rozpoczynając w ten sposób jej zawrotną, międzynarodową karierę. Dziś zastanawiamy się, czym ten wynalazek zastąpić.

Wybieraj świadomie

Trzeciego lipca świętujemy Międzynarodowy Dzień bez Toreb Foliowych. Z tej okazji warto z nich zrezygnować (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście) oraz przyjrzeć się bliżej swoim zakupom, nie tylko tym spożywczym. Jeśli nie torba foliowa, to jaka? Najlepiej taka, którą można używać wielokrotnie i posłuży nam przez długi czas.

Popierając ten kierunek, mamy dla Ciebie specjalną okazję, z której możesz skorzystać od 2 do 5 lipca. Zrób w naszym sklepie online zakupy za min. 150 zł i w koszyku dodaj do swojego zamówienia prezent  naszą stylową, bawełnianą torbę Obsessive

Zakup na wiele lat

Tak modne ostatnio Slow fashion nie oznacza rezygnacji z zakupów, ale przemyślane, świadome wybory i przeorganizowanie swojej szafy. Zostawmy te rzeczy, które rzeczywiście nosimy (pozostałym można dać drugie życie), postawmy na ubrania i bieliznę lepszej jakości. Posłużą nam przez dłuższy czas. Sięgajmy po projekty ponadczasowe, które sprawdzą się na różne okazje. Styl to nie tylko moda, nie tylko ubrania, ale przede wszystkim styl życia i wartości, jakie prezentujemy na co dzień.

Dobra jakość przede wszystkim!

Marka Obsessive to polska firma z siedzibą na Śląsku i z wieloletnią tradycją. Produkujemy bieliznę nie tylko piękną i seksowną, ale przede wszystkim dobrej jakości. Wybierając na przykład różowy, koronkowy komplet Lilyanne albo seksowną koszulkę Sweetia, macie pewność, że będziecie je nosić przez dłuższy czas. Przydadzą się na co dzień i od święta. Świetnie będziecie się w nich czuły w pracy, bo są miękkie i wygodne, ale też fantastycznie sprawdzą się na randce – są takie zmysłowe i uwodzicielskie!

Na naszym Instagramie prowadzimy inspiracyjne nagrania LIVE z pomysłami na wykorzystanie bielizny Obsessive w przeróżnych stylizacjach na różne okazje. Slow fashion to między innymi racjonalne podejście do zakupów odzieżowych – kupowanie w mniejszej ilości ale lepszej jakości, by zakupione rzeczy służyły nam na dłużej i na różne sposoby. 

Obsessive pakuje swoją bieliznę w trwałe papierowe opakowania, które można wykorzystać wielokrotnie w kreatywny sposób...

Dlatego zanim kupicie, zastanówcie się i wybierzcie mądrze. Każdy z nas ma wpływ na świat, na którym żyje.

Życzymy właściwych wyborów. Powodzenia!

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2021
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel