Choose your country
World
Belgique
Polska
Dostawa zamówień złożonych 5-15 kwietnia może ulec wydłużeniu.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Przez endorfiny do ekstazy

2017-11-20
Przez endorfiny do ekstazy

Źródeł szczęścia i dobrego samopoczucia nie trzeba szukać za górami, za lasami. Nie potrzebne Ci są magiczne rytuały ani nawet całe półki medycznych suplementów. Są bliżej niż myślisz. Na wyciągnięcie ręki. W kilka chwil Wasze samopoczucie poszybuje na sam szczyt zachwytu, a stąd już tylko mały krok dzieli Was od ekstazy. Gotowa poznać najszybszy szlak na szczyt szczytów? Ruszamy!

Czy wiesz, co to są endorfiny? Pewnie już coś o tym słyszałaś. Nazywane wewnętrzną morfiną endorfiny to w wielkim skrócie całkowicie naturalne hormony (sami je wytwarzamy!), które wywołują dobre samopoczucie, zadowolenie z siebie, tłumią ból i wprowadzają w błogostan. Brzmi świetnie, prawda? No właśnie, ale jak ruszyć ciało, żeby chciało produkować endorfiny? Naukowcy znają kilka sposobów. Po ich połączeniu otrzymasz mieszankę wybuchową.

Do osiągnięcia pełni szczęścia będzie Ci potrzebne:

  1. Trochę wolnego czasu tylko dla Was.
  2. Jeden mocny zawodnik – może być mąż, chłopak, narzeczony.
  3. Słodko-gorzkie co nieco.
  4. Seksowna bielizna Obsessive,

Rusz się!     

Zacznijcie od spaceru i kąpieli słonecznych. Nie od dziś wiadomo, że słońce zdecydowanie poprawia humor, a do tego hormon szczęścia zacznie być prawie od razu produkowany. Z tego też powodu jego siła wykorzystywana jest w leczeniu depresji. Jeżeli dodatkowo przyspieszycie tempo, możecie nie tylko posiłkować się cudowną mocą słońca, ale i dodatkowo skorzystać z dobroczynnego wpływu wysiłku fizycznego. Taka aktywność nie tylko podniesie poziom endorfin, ale i będzie stanowiła idealną rozgrzewkę do dalszych wysiłków. Całkiem świadomie pomijam to, że cudownie będzie Ci pospacerować ze swoim facetem w promieniach jesiennego słońca, bo przecież to oczywiste.

Coś nowego, coś ekscytującego

W aktywnym rytmie przechodzimy dalej. Jeżeli aktywność fizyczna jest na stałe wpisana w Wasz dzień, koniecznie wejdźcie na nowy level i podejmijcie obsessyjne wyzwanie. Dzięki temu chemia mózgu zostanie pobudzona podwójnie. Z jednej strony przez wysiłek fizyczny, z drugiej przez śmiech. Co to za wyzwanie – oto jest pytanie! By go wykonać, będzie Wam potrzebny jeden poradnik i bardzo dużo samozaparcia. Gotowi? Wybierzcie na chybił-trafił dziesięć pozycji z „Kamasutry” i postarajcie się je wszystkie wykonać. Bułka z masłem? Przekonaj się na własnej skórze…

Pikantna rozkosz podniebienia

Apetyt na więcej rozbudzony? Bardzo dobrze! Bo przechodzimy dalej po więcej słodyczy w najlepszym, słodkim wydaniu! Nie od dziś bowiem wiadomo, że czekolada podnosi poziom endorfin. Nie mogłaś trafić lepiej. Spacer, sport, zdobywanie nowych poziomów aktywności i do tego jeszcze słodkie przekąski… Czujesz się dopieszczona? A przecież jeszcze nie doszliśmy do najlepszego! Czekoladę możesz bowiem podać ze szczyptą pikanterii… Możesz więc skusisz się na wersję z chilli i doprawisz całość jednym z naszych ostrych modeli >>>Spicy<<<!

O jak…                                  

Jesteś już na finiszu, bo zbliża się O, jak orgazm! A wraz z nim upragniony stan oderwania się od rzeczywistości, chwila pełni szczęścia: ekstaza! Chcesz zakrzyknąć och?! Bardzo dobrze, bo ten moment w życiu każdej kobiety i każdego mężczyzny przynosi korzyści, których nie można przecenić. Przywiązanie, miłość i wystrzał endorfin. I wiele, wiele innych. Życie staje się piękniejsze, uśmiech sam pojawia się na twarzy, a Ty czujesz się szczęśliwa. Czy może być piękniej?

pixel