Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Postanowienia noworoczne

2022-01-03
Postanowienia noworoczne

Jednym z najbardziej inspirujących i motywujących do działania momentów jest Nowy Rok. Rozpoczynając kolejny etap w swoim życiu, czujemy siłę na wprowadzenie nowych pomysłów i wyzwań do swojej codzienności. Z życzeniami, aby rok 2022 był jeszcze lepszy od poprzedniego, podsuwamy Ci kilka pomysłów, które ułatwią napisanie listy postanowień noworocznych.

Po pierwsze: inspiruj się szczęściem!

Tworząc listę postanowień noworocznych, zastanów się, co sprawia Ci radość. Być może w minionym roku wydarzyło się coś, co wzbudziło w Tobie nieznane dotąd emocje i chciałabyś przeżyć to raz jeszcze. Radość i szczęście mają bardzo pozytywny wpływ na wykonywanie codziennych czynności. Spróbuj częściej niezobowiązująco i naturalnie uśmiechać się do ludzi. Odwzajemniona reakcja poprawi Ci nastrój i sprawi, że dzień stanie się pogodniejszy! Kto wie, może jeden z czarujących uśmiechów zapoczątkuje nową znajomość jak z komedii romantycznej?

W nadchodzącym roku częstsze spotkania z przyjaciółmi, wychodzenie na miasto, do kina lub nastrojowe wieczory z partnerem sprawią, że każdy kolejny tydzień będzie przepełniony ekscytacją. Spełnianie swoich pragnień może pobudzić w Tobie odwagę do podejmowania kolejnych, ciekawych działań.

Po drugie: Przekraczaj swoje granice

Nie opieraj się swoim fantazjom i nowym pomysłom. Nowy rok jest świetnym momentem na stawianie sobie wyzwań. Zmiana garderoby, dodanie wyrazistych kolorów do codziennych stylizacji lub uatrakcyjnienie bielizny sprawią, że poczujesz się bardziej sexy!

Zapytaj swojego partnera o jego ulubiony kolor bielizny. Romantyczna niespodzianka nie tylko sprawi, że wieczór będzie gorący, ale także wzbogaci Waszą relację i zachęci do mówienia o swoich upodobaniach. Eksperymenty w łóżku i dodanie odrobiny pikanterii sprawią, że lepiej poznasz siebie i przekroczysz granice swojej zmysłowości.

Na dobry początek proponujemy zacząć od koronkowego peniuaru – w nim każda kobieta poczuje się kwitnąco. Natomiast czerwone body nie tylko miło zaskoczy twojego partnera, ale także pobudzi jego wyobraźnię, a Tobie zapewni mnóstwo szczęścia w Nowym Roku. 

Po trzecie: Piękno masz w sobie!

Wartym uwagi postanowieniem noworocznym jest życzliwe rozmawianie ze sobą. Sprawianie sobie komplementów oraz podkreślanie cech, które się w sobie lubi, zdecydowanie poprawia samoocenę i kondycję psychiczną. Bądź dla siebie miła, wyrozumiała, a przede wszystkim pokochaj siebie! Pamiętaj, że masz w sobie naturalną zmysłowość i piękno.

Wśród postanowień na 2022 rok warto znaleźć przestrzeń dla obserwowania i słuchania swojego ciała i myśli. Nie bój się tego, co masz sobie do powiedzenia. Od czego zacząć? Każdego dnia po przebudzeniu podziękuj sobie za to, jaka jesteś. Patrząc w lustro podczas porannej toalety, powiedz sobie komplement. Jeżeli uda Ci się wprowadzić ten rytuał do swojej codzienności, na pewno zauważysz różnicę w swoim samopoczuciu i akceptacji siebie samej. 

Po czwarte: nie bój się mówić, czego chcesz, a czego nie

Obiecaj sobie szczerość. Jeżeli chcesz spróbować czegoś nowego w związku, powiedz o tym drugiej połówce. Brak komunikacji między partnerami jest przyczyną mało satysfakcjonującej rutyny w związku, a nawet jego rozpadu. Otwartość w relacji na „nowe” może pobudzić Wasze zmysły i wyobraźnię. Zawsze marzyłaś nieśmiało o kajdankach, masce lub pacce? Zachęć partnera do poznawania Twoich potrzeb. Porozmawiajcie. Także wzajemne wysyłanie postów i artykułów blogowych może poszerzyć wasze horyzonty i pomóc zrozumieć oczekiwania drugiej strony. Jeżeli natomiast są rzeczy, których nie chcesz zmieniać, warto o nich wspomnieć ukochanemu.

Po piąte: listę postanowień noworocznych aktualizuj na bieżąco

Kto powiedział, że listę postanowień noworocznych można tworzyć tylko raz do roku? Być może coś, co było dla Ciebie istotne pod koniec ubiegłego roku, przestało mieć większe znaczenie pod wpływem zmieniającej się perspektywy. W takich momentach warto zadać sobie pytanie, co jest dla mnie priorytetem. Czy zdecydowanie się, pod wpływem sylwestrowego szaleństwa, na zrzucenie kilku kilogramów po pół roku będzie równie znaczące? Może wiosenny klimat pomoże Ci zaakceptować swoje ciało i pogodzić się z emocjami? Warto dać sobie swobodę w działaniu. Nie wymagać od siebie na siłę i za wszelką cenę. Zacznij od słuchania siebie każdego dnia.

Prezenty noworoczne

Pamiętaj, że bardzo ważną kwestią jest obdarowywanie samej siebie. Nagradzaj się, gdy twoje działania odniosą sukces. Nie ma lepszej motywacji. Prezenty noworoczne, którymi możecie wymienić się z partnerem lub partnerką, będą pięknym wstępem do przygody, zwanej nowym rokiem. Lista pomysłów może nie mieć końca. Jeżeli szukacie inspiracji na urozmaicenie wspólnych wieczorów, zajrzyjcie do naszej zakładki „na okazje. Jeżeli nie możesz się zdecydować na konkretny model, wybierz kartę podarunkowąprezent zawsze trafiony.

W Nowym Roku życzymy, aby każdy spośród nadchodzących 365 dni był pełen inspiracji, fantazji i ekscytujących doświadczeń!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2022
pixelpixelpixelpixelpixelpixel