Choose your country
World
Belgique
Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pikantny sms

2017-07-11
Pikantny sms

Wierzysz w znaki? My wierzymy! Wierzymy, że są takie, które mówią więcej niż wszystkie poradniki świata. Jest ich dokładnie 160 i mieszczą się w jednej małej wiadomości: SMS! Mogą być informacyjne lub słodkie i mogą też być bardzo ostre. Dziś zajmiemy się tymi ostatnimi, bo pikantne smsy są całkowicie obsessyjne!

Po co komu one, te smsy?

Możesz wieść całkiem przeciętne życie. Praca, dom – dom, praca. Telewizor, pies i niedzielny obiad u teściowej. Ale czy na pewno tego chcesz? A może właśnie teraz w Twojej głowie świta myśl: A gdyby tak odrobinę zaszaleć? Powiemy Ci, że to jest dobra myśl! Nic tak nie podkręca miłości, jak lekka nutka pikantnej ekscytacji! By ją wprowadzić możesz pomyśleć o seksownej bieliźnie (Obsessive oczywiście), możesz kupić niegrzeczne akcesoria, ale to jeszcze nie wszystko! Potrzebny Ci jest pomysł!

Spokojnie! Nie musisz się wysilać, we wszystkim (no prawie wszystkim) Ci pomożemy. Oto obsessyjny scenariusz na smsowy flirt we dwoje.

Pikantne smsy dla niej czy dla niego?

Pikantne smsy możemy podzielić na dwie kategorie. Te wysyłane od niej do niego oraz te, które przejdą odwrotną drogę, czyli od niego do niej! Bardzo ważne, żeby zablokować autokorektę. Żadna kobieta nie chciałaby dostać od swojego faceta takiej wiadomości: „Kochanie, czekam w naszej sypialni w boskiej koronkowej haleczce”. Jedno „czekam” zamiast „czekaj”, zmienia wszystko… No więc pamiętaj zanim wpiszesz ostatnie słowo, dobrze sprawdź wszystko dwa razy!

Smsowa kokietka

Kobiety mają prościej! Dlaczego? Mężczyźni są wzrokowcami! Wystarczy do smsa mały załącznik wizualny i od razu adresat wie wszystko… Nie będziemy jednak szli na łatwiznę. Słowa mogą znaczyć więcej, zwłaszcza gdy są gorące.

Co Ci będzie potrzebne? Telefon i głowa pełna pomysłów na pikantne teksty dla niego i tyle. Musisz nam zaufać. Tylko początek jest trudy, potem wena cię poniesie i będziesz pisać bez końca.

Zacznij prosto, od np.:

„Dzisiaj rano wyglądałeś tak seksownie. Miałam ochotę zatrzymać Cię w łóżku na dłużej…”.

„Odwołaj dzisiejszy trening. Mam dla Ciebie zadanie specjalne na wieczór, będziesz potrzebował dużo siły”

Nawet jeżeli nie dostaniesz odpowiedzi od razu nie rezygnuj. Odczekaj chwilę i napisz:

„Cały czas o Tobie myślę”

„Mam dziś bardzo niegrzeczne myśli o Tobie”

i zaproponuj wieczór pełen wrażeń! Oczywiście pamiętaj, że nic tak nie działa na wyobraźnię, jak uchylenie rąbka tajemnicy. Pikantny sms o treści:

„Co powiesz na czerwony komplet, który Ci się tak podobał?”

„Nowe pudełeczko Obsessive właśnie wylądowało w mojej torebce. Zgadnij, co to?"

rozgrzeją wyobraźnię i Waszą sypialnię.

Być mężczyzną

Lubisz rymować? Co powiesz na wierszyki erotyczne dla niej? Kobiety kochają poetów! A gdy do tego podkręcisz atmosferę seksownym rymem, ten wieczór będzie Wasz! Zdobądź ją dziś wers po wersie. Odwołaj wszystkie wieczorne obowiązki, po drodze do domu kup Obsessive, czerwone wino i coś pysznego na wynos…

Zacznij jednak od przygotowania jej na to! Jak? Od rana wysyłaj pikantne smsy dla niej. Zacznij od niewinnych komplementów np.

„Jak się skupić w pracy mam,

Gdy na wieczór z tobą czekam…”

Lub

„Gdy Cię widzę w sukience,

mam ochotę na więcej i więcej”.

Następnie przejdź na wyższy poziom. Podpowiedz jej, żeby wzięła gorącą kąpiel dla relaksu i założyła na siebie obsessyjną koszulkę, w której wygląda bosko! Może coś w stylu:

„Weź kąpiel, dolej olejku aromatycznego,

bo na wieczór mam coś specjalnego”.

„Gdy Obsessive masz już w ręce,

czekać nie chcę w takiej męce”

Z takim poetyckim zacięciem zaimponujesz jej podwójnie!

Bez granic

To tyle, aż tyle albo tylko tyle. Garść pomysłów ostrzej doprawionych podkręci smak waszego związku i sprawi, że wszystko będzie smakować pysznie! Pamiętaj tylko, że to Ty wiesz najlepiej, kiedy przestać, kiedy pisać dalej. Nikt nie zna Twojej drugiej połowy tak dobrze. Więc baw się, pisz, kochaj!

Natalia

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel