Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nagroda wędruje do…

2017-02-27
Nagroda wędruje do…

 

Zobacz, czy jesteś zwycięzcą!

Niespodziewane zwroty akcji, scenariusze godne nagrody Akademii Filmowej. Działo się, oj działo! Wszystko to dzięki walentynkowym zmaganiom Obsessive! Byliście fenomenalni. Pasja i kreatywność sięgały zenitu.

Walentynki pod znakiem Obsessive to… No właśnie co!? Nie dla Was tłoczne kina, przepełnione kawiarnie i sztampowe pomysły. Wy już wiecie (a jak nie wiecie, to się dowiecie), że w Walentynki lepiej zostać w domu. Do tego macie na ten wyjątkowy wieczór całe mnóstwo niezwykłych scenariuszy, które tylko czekają, by wcielić je w życie….

Emocje sięgały zenitu. Nie było pewnych zwycięzców! Każde kolejne zgłoszenie rozbudzało wyobraźnię do czerwoności. A było ich nie mało! 311 pomysłów to czyste szaleństwo wyobraźni z Obsessive w tle! Dzięki Wam, każdy może znaleźć inspirację na prawie każdy wieczór roku. W pozostałe możecie zaś snuć plany na kolejne...

Wrzuciliście przyjemność na najwyższe obroty. Takiej radochy nie mieliśmy już dawno! Już teraz śmiało możemy podziękować Wam wszystkim za Waszą pomysłowość i niebanalność! Jesteście cudowni! Dzięki Wam nasze serduszka biją w rytm miłości! Dziękujemy!

Ale jak to w konkursach bywa, ktoś musiał być najlepszy! Tym razem trafiło na 15 zwycięzców. Na ich ręce trafi mega paka bielizny o wartości 300 zł! A w niej… Maska Roseberry, Kajdanki Roseberry, Packa A706, Koszulka Lovica, Kostium Infernita, Stringi Melidia. Prawda, że ciśnienie rośnie?! Konkurs może się zakończył, ale zabawa dopiero się rozpoczyna…

No dobrze, już dobrze, przyszedł czas, aby poznać najlepszych z najlepszych, czyli zwycięzców! Jesteście ciekawi, kto wykazał się największą kreatywnością i kto otrzyma MEGA PAKĘ BIELIZNY? Wskakuj w poniższy link i zobacz, czy nie jesteś jednym z nich!

Pamiętaj! Jeżeli jesteś na liście szczęśliwych zwycięzców, szybciutko sprawdź maila podanego podczas rejestracji w konkursie lepiejwdomu.pl. Wysłaliśmy na niego wszystkie ważne informacje potrzebne do obioru paczuchy!

 

>>> LISTA ZWYCIĘZCÓW <<<

 

[:]

pixelpixelpixelpixelpixelpixel