Choose your country
World
Belgique
Polska
Dostawa zamówień złożonych 5-15 kwietnia może ulec wydłużeniu.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Mężczyzno! Sprawdź, jak na nowo... uwieść swoją żonę!

2017-09-29
Mężczyzno! Sprawdź, jak na nowo... uwieść swoją żonę!

Pamiętasz te czasy, kiedy z bijącym sercem czekałeś na jej telefon? Albo wtedy, kiedy marzyłeś, by wreszcie zostać z nią sam na sam i móc po prostu leżeć w jej objęciach? Kiedy do szczęścia wystarczyła właściwie tylko jej obecność? Wspominasz czasem sceny zazdrości? Kiedy Waszą sielankę zakłócił wzrok innego mężczyzny, a na drugi dzień po kłótni modliłeś się, by odebrała telefon? Tak, trudno uwierzyć, że to miało miejsce. Przecież, teraz kiedy od tylu lat jesteście razem, nie przemknie przez Twą głowę nawet jedna mała myśl, że mogłoby być inaczej, nie myślisz na co dzień o tym, jak uwieść własną żonę? Muszę Cię zatem ostrzec! Czas zacząć zastanawiać się jak ją poderwać!

Najgorsze to stracić czujność! Nie, nie chodzi o to, by śledzić ukochaną i sprawdzać jej pocztę i lajki na Facebooku. Wiesz dobrze, że jest z Tobą szczęśliwa, ale stara prawda głosi, że szczęściu trzeba pomóc! Zadbaj więc o to, by poczuła się wyjątkowo! Mimo upływu czasu potrafisz chyba rozkochać w sobie żonę na nowo? Jeśli brak Ci pomysłów jak uwieść dziewczynę, to służę pomocą.

Kwiaty, kwiaty, kwiaty!

Niby ten pomysł z kwiatami taki mało kreatywny, bo czym mają zaskoczyć kwiaty? Przecież często je kupujesz. (Przynajmniej dwa razy w roku?).

 A może tym razem wykorzystasz je w inny sposób? Przygotuj jej kąpiel w płatkach róż!

To, co kobiety kochają najbardziej (zaraz po swoich mężach) to oczywiście buty, ale chyba nie chcesz ryzykować zakupami. ? RELAKS jest niezwykle istotny, a połączony z dbaniem o urodę, działa na kobiety nieocenioną dawką endorfiny! Po całym dniu pracy, bieganiny i obowiązków domowych, kąpiel w olejkach zapachowych i płatkach róż oczaruje Twoją żonę! Tak niewiele trzeba, a efekt wdzięczności murowany! Jest nawet szansa, że będziesz w stanie uwieść własną żonę! Jej wdzięczność może Cię mile zaskoczyć! ?

Powtórka z rozrywki!

Kobiety są baaardzoo sentymentalne, dlatego idealnym pomysłem, aby na nowo uwieść żonę i rozbudzić Wasze uczucia, będzie podróż w przeszłość. Nie musi to być od razu wycieczka do Paryża, gdzie spędzaliście wspólny miesiąc miodowy. Chodzi o zabranie ukochanej żony w miejsce, które jest bliskie tylko Wam i łączy się z Waszymi wspomnieniami. Może to być łąka, po której spacerowaliście na drugiej randce, a Ty zrywałeś jej polne kwiaty. Możesz przygotować kolację i puścić w tle Waszą ulubioną piosenkę z zamierzchłych czasów. Przypomnij sobie, co kiedyś dla niej zrobiłeś wyjątkowego, a teraz możesz to powtórzyć? Jest tego przecież całe mnóstwo! ?

A jeśli chcesz obudzić w niej pożądanie i spędzić upojną noc, działaj z zaskoczenia! Ważne, byś wziął sprawy w swoje ręce i zorganizował wszystko sam! Może wymyślisz powód, dla którego konieczna jest jej pomoc i poprosisz, by wyszła z pracy dwie godzinki wcześniej. Pod pretekstem np. doradzenia Ci wyboru koszuli na spotkanie firmowe, zabierz ją nie na zakupy, a do wynajętego pokoju w hotelu. ? Tam będzie czekać szampan i bielizna Obsessive, resztę dopowiedz sobie sam! Zadziała? Bez dwóch zdań! A wspominać i powtarzać uwodzenie własnej żony możecie co rok, miesiąc lub tydzień! Wasze małżeństwo odrodzi się niczym Wenus z piany! Tak, dosłownie z piany!

Viola

 

pixel