Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Magiczne rytuały szczęśliwych par!

2017-08-28
Magiczne rytuały szczęśliwych par!

Codziennie mijamy takie pary. Choć są ze sobą od wieków, ciągle wyglądają jak na pierwszej randce. Znasz je? Spojrzenia w oczy, nieprzyzwoite ręce wędrujące po całym ciele. Uśmiechy i gesty, które tylko oni rozumieją. Jak oni to robią? Czy to tylko wyjątki potwierdzające regułę? A może posiedli tajemną wiedzę?

Rozwiązanie jest prostsze niż myślisz! To rytuały. Mini gesty o wielkim znaczeniu! To one sprawiają, że związek jest szczęśliwy. Jeżeli więc jeszcze ich nie macie, czas to zmienić na dobre! Zacznij je stosować i przekonaj się, jak wiele mogą Wam dać.

Od czego rozpocząć naukę nie-magicznych sztuczek szczęśliwych par? Zadaj sobie pytanie: Co robicie tylko dla siebie? Na co czekasz każdego dnia? Bez czego nie wyobrażasz sobie życia? Zacznij te małe rzeczy pielęgnować. Dbaj o to, żeby o nich nie zapominać. To łatwiejsze (i przyjemniejsze) niż Ci się zdaje!

Każda para ma przyzwyczajenia, które sprawiają, że czują się ze sobą lepiej. Komplementy, przytulanie, pocałunki lub czułe słowa. To one sprawiają, że świat jest piękniejszy, a związek lepszy.

Przytul mnie!    

Padnij mu w ramiona i niech czas się zatrzyma. Kiedy? Kiedy tylko poczujesz na to ochotę. Jednak są dwa momenty dnia, kiedy zbawienne działania uścisku ukochanego ma najlepsze działanie. Poranek i wieczór.

Jak to zrobić? Ustaw budzić kilka minut wcześniej i poświęć je w całości na przytulanie. A wieczorem połóż się do łóżka wcześniej i zakończ dzień… przytulasem!

Kilka minut takiego relaksu każdego dnia może nie obniży ciśnienia i może też nie jest sposobem na zespół niespokojnych nóg, ale na pewno sprawi, że będziesz bardziej zrelaksowana i lepiej się wyśpisz! Tak, tyle właśnie potrzeba, by sprawić, że świat stanie się piękniejszy, a Wasz wiązek mocniejszy.

Jesteś dla mnie wszystkim

Wchodzisz do pokoju. Jego wzrok podąża za Tobą niczym wierny pies. Lubisz to! Ba! Wiesz nawet, jak sprawić, żeby się tak stało! Masz swoje sposoby i nie zawsze oznacza to chodzenie na golasa.

A pomyślałaś o nim?

On też chce być zauważony! Nie graj niedostępnej! Okaż mu swoje zainteresowanie. Niech wie, że masz na niego oko. Pamiętasz te kokieteryjne sztuczki? Czemu miałabyś ich nie wykorzystać ponownie, każdego dnia? Zamrugaj oczyma, uśmiechnij się do niego, niby przez przypadek dotknij jego ramienia. Niech czuje się podrywany. Niech wie, że jest dla Ciebie wszystkim! Nie pozwól mu się domyślać. W każdej chwili daj mu do zrozumienia, że cieszysz się, że jest obok Ciebie.

Czułe słówka, miłe gesty

Nie zapominaj i o jednym, i o drugim! Mów do niego czule! Dbaj o to, żeby każdego dnia wiedział, że jest dla Ciebie ważny. Pozwól mu być bohaterem w Waszym związku. Doceń go i jego starania. Czasami wystarczy tylko tyle, by uszczęśliwić drugą osobę, najważniejszą w Twoim życiu osobę. Nie czekaj na specjalne okazje. Każda chwila jest odpowiednia, żeby powiedzieć mu: Kocham Cię; Jesteś wspaniały

Nie pozwól, żeby słyszał z Twoich słów same negatywne uwagi, wymagania i listy zadań! Zamiast tego doceń to, co zrobił! Pochwal go za to! Powiedź mu, jaki jest wspaniały i przystojny, ile dla Ciebie zrobił. Doceń jego starania.

A przecież możesz też pokazać, jak wiele dla Ciebie znaczy. Ulubiony deser przygotowany przez Ciebie może dla niego znaczyć więcej niż tysiące słów!

Pielęgnuj rytuały

Każdy z nas ma swoje przyzwyczajenia, codzienne rytuały. Budzisz się, przeciągasz, pijesz szklankę wody z cytryną. Wiesz, że to ważne dla Twojego zdrowia. A co jest ważne dla zdrowia Twojego związku? Codzienne, małe czynności pozwolą cieszyć się Wam sobą przez długie lata!

Znajdź Wasze rytuały szczęśliwego związku i pielęgnuj je! SMS z życzeniem dobrego dnia, a może wspólnie wypita kawa. Wieczorny masaż, wspólnie oglądany film czy degustacja win? Nie ważne co, ważne, że zrobicie to razem! Znajdźcie czas tylko dla Was. Spacer po parku, kino, kolacja w restauracji. Bez trosk dnia codziennego, bez myślenia o niewyniesionych śmieciach.

To czas na Was i Wasze rozmowy. Pogaduchy do poduchy potrafią czynić cuda! Mając się komu wygadać, poczujesz się lepiej. Mów, ale też słuchaj, a dowiesz się, co gnębiło Twojego mężczyznę, jakie są jego troski i zmartwienia.

Buziaczki

Całowanie jest jak powietrze. Bez tego związek nie ma szans na przeżycie. Ich rodzajów jest tyle, ile związków! Słodkie cmoknięcia na pożegnanie i przywitanie. Małe buziaki w kark bez powodu i te wielkie namiętne pocałunki.

Nie rezygnuj z nich bez powodu. Codziennie zaaplikuj sobie dawkę tej rozkosznej przyjemności, a zobaczysz, że odbiją się korzystnie nie tylko na Waszych relacjach, ale i Twoim samopoczuciu.

A Ty jakie masz rytuały?Nata

pixelpixelpixelpixelpixelpixel