Choose your country
World
Belgique
Polska
Dostawa zamówień złożonych 5-15 kwietnia może ulec wydłużeniu.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lookbook, czyli krótka relacja z długiej sesji

2022-04-26
Lookbook, czyli krótka relacja z długiej sesji

Za nami produktowa sesja zdjęciowa. Pracowaliśmy głównie nad materiałem do katalogu, czyli lookbooka. Trzy dni intensywnej pracy na pełnych obrotach, setki ujęć, tysiące wykonanych zdjęć… Nowe kolekcje, nowa jakość fotografii, nowy sposób prezentacji produktu. Wszystko z okazji odświeżonej, ale wciąż bardzo kobiecej odsłony Obsessive!

Męska kolekcja

Zaczęło się od kawy i makijażu. Potem trudno było już znaleźć chwilę wytchnienia. Pierwszą naszą modelką była Monika Gocman. Na planie towarzyszył jej partner w roli… modela! Wraz z nową odsłoną postawiliśmy także na produkty dla panów. Już za chwilę możecie spodziewać się naszej męskiej kolekcji Obsessive.

Mrówcza praca

Tego dnia pracowaliśmy ponad dziesięć godzin. Przez cały dzień słychać było głównie fotografa: „Robimy białe tło, szare tło, teraz zbliżenie, kręcimy film…” – i tak do każdego modelu bielizny. W ciągu trzech dni sfotografowaliśmy ponad 300 fasonów… Trzeba się było uwijać. Monika pozowała cały dzień. Mateusz skończył wcześniej, ale jeżeli męska kolekcja będzie się podobać, to za rok może mieć znacznie więcej pracy. Mimo nawału obowiązków atmosfera na planie była świetna, choć trzeba przyznać, że pod koniec wszyscy mieli już po ludzku dosyć.

Drugiego dnia na sesji pozowały Magda Perlińska i Milena Lutrzykowska. Magda to nasza topowa modelka. Doskonale wiedziała, jak się ustawić, by zdjęcia wyszły idealnie. Milena miała więc świetny przykład i poszło nam bardzo sprawnie! Obie modelki pozują razem dla innych marek, co było widać na planie – dobra współpraca, zrozumienie i super efekty. Aż miło oglądało się kolejne ujęcia. To, co od lat wyróżnia nasze sesje zdjęciowe, to dobrany zespół, tworzący naprawdę przyjazną atmosferę każdego dnia. Ten dzień przynajmniej w tej kwestii nie różnił się od innych.

Zdjęcia w stylizacjach

W piątek plan zdjęciowy był bardzo gorący. To pierwsza taka sesja w historii Obsessive. Na plan wrócił Mateusz, dołączając do Magdy i Mileny. Pstrykaliśmy zdjęcia casualowe w zupełnie innym formacie niż dotychczas. Styl „casual”, czyli „codzienny”, to propozycje na pograniczu sportowej elegancji, nieformalne zestawienia, których nie dyktuje żaden dress code. Chcieliśmy pokazać nasze produkty w stylizacjach, jakie można zakładać na co dzień. Wspierała nas Dorota Williams, główna stylistka TVN-u. Dzięki jej doświadczeniu i wskazówkom udało się stworzyć nietuzinkowe ujęcia. Stroje wyszły na zdjęciach przepięknie. Już niedługo obejrzycie efekty sesji na naszej nowej stronie i w social mediach, a także w nowym katalogu jesień-zima. Uwierzcie nam na słowo – warto na nie czekać!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022
pixel