Choose your country
World
Belgique
Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Liga Mistrzów

2017-10-13
Liga Mistrzów

Lubisz wspólnie ze swoim mężczyzną dać się ponieść sportowym emocjom? Jeżeli odpowiedź brzmi tak, ten scenariusz jest dla Was. Jeżeli nie… Przeczytaj i przekonaj się, że frajda sportowych rywalizacji może okazać się niesamowicie porywająca! Gotowa? Dośrodkowanie, przyłożenie i gol!

To będzie Wasz ligowy wieczór. Nawet jeżeli wiesz, co to jest spalony nie musisz się z nim tą wiedzą dzielić. Do niczego tym razem Ci się to nie przyda. Natomiast jeżeli nie znasz się na sportowej terminologii, to nic strasznego! Po pierwsze jak wiadomo w sporcie nie do końca chodzi tylko o grę. Równie istotna jest atmosfera zmagań. Po drugie to Wasza liga i to Wy ustalacie zasady.

Terminarz rozgrywek

Zanim dojdzie do konfrontacji konieczne będzie ustalenie terminarza rozgrywek i przeprowadzenie kilku spotkań towarzyskich, dla rozruszania się przed sezonem. Zaproś swojego faceta do Waszej ligi mistrzów i nie oddawaj zwycięstwa walkowerem. Pamiętaj, że konieczne będą przynajmniej dwa spotkania: pierwszy mecz oraz mecz rewanżowy. W przypadku remisu możesz zarządzić baraże. Wygrany bierze wszystko! A co dokładnie? To już od Was zależy.

Klimat

Atmosfera sportowego wydarzenia to w pięćdziesięciu procentach to, co się dzieje na boisku, zaś w pozostałej części to, co na trybunach. Odetchnij głęboko, bo nie musisz zapraszać kibiców. Jednak w dniu rozgrywek Wasza sypialnia musi się zmienić w arenę sportowych doznań! Klubowe barwy, szaliki czy proporczyki urozmaicą Wasze zmagania. Dla odważnych i lubiących doping: gwizdki i wuwuzele! Tylko pamiętaj, by nie dmuchać za mocno! Na zakończenie zostawcie najlepsze: wymianę koszulek! I pamiętaj, że wtedy może się okazać, że koniec, będzie nowym początkiem…

Tabela wyników

Jedno spotkanie towarzyskie to dla Ciebie za mało? Nie ma sprawy! Podnieś wyżej poprzeczkę Waszej domowej ligi mistrzów! I zaopatrz się w tabelę wyników! Ustalcie zasady rywalizacji i do walki. Koniecznie jednak walczcie fair play, by nie dostać czerwonej kartki. Spalony, out, dośrodkowanie? Od dziś te terminy mogą dla Was znaczyć coś całkiem innego!

Zaplecze techniczne!

Podczas rozgrywek koniecznie daj sobie chwilę na złapanie oddechu! Kontuzje mogą przerwać Waszą rywalizację na dłużej! Przerwa w meczu da Wam, nie tylko moment na przegrupowanie sił, ale i będzie idealnym chwilą na nabranie sił i małą rehabilitację! W tym czasie zadbajcie o nastroje! Przygotujcie wspólnie przekąski kibica (może hot dogi, popcorn i napoje wyskokowe) oraz akcesoria relaksacyjne. W końcu pauza to idealny moment na mały masaż lub prywatny pokaz cheerleaderski.

Znasz już zasady gry? I jesteś gotowa na otwarcie sezonu? Możesz już śmiało zakrzyknąć: do boju!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel