Choose your country
World
Belgique
Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jak przetrwać w izolacji we dwoje?

2020-04-30
Jak przetrwać w izolacji we dwoje?

Brzmi nieco surrealistycznie? E tam! Wyjątkowa sytuacja wymaga wyjątkowych rozwiązań! Więc podzielę się z Wami, naszymi obsessyjnymi pomysłami! Co robić w domu we dwoje? Jak nie rzucić się sobie do gardeł (z powodów innych niż seksowne, bliskie spotkania, a takie jak najbardziej pochwalamy)? Czy można zagrać w coś innego, niż sobie wzajemnie na nerwach? Mamy na to swoje sprawdzone sposoby!

Czy przebywając ze sobą 24/7, czujecie się przytłoczeni? Nerwowa atmosfera i napięcie dają się we znaki? Misiaki, przecież nie możecie całymi dniami siebie unikać! Postarajcie się znaleźć kompromis, który wpłynie dobrze na nastrój obojga. Pracujecie zdalnie, a Wasze domowe biuro wydaje się być zbyt małe dla dwóch, zaangażowanych pracowników? Pamiętajcie o przestrzeni i dobrej organizacji czasu. Niech każdy z Was, ma swój kącik, w którym oddziela pracę od przyjemności. Chyba że zabawicie się w gorący, biurowy romans – taka okazja może się już nie powtórzyć! Jeśli jednak nie macie ochoty na tego rodzaju psoty, postarajcie się wzajemnie sobie nie przeszkadzać, a nawet siebie nie zauważać.

Dlaczego?

Będziecie mieli czas, by zatęsknić, a później – tematy, by pogadać. A kiedy już nawet one się skończą… no cóż, bez zbędnego gadania – pora wskoczyć w Obsessive! Będąc na fali miłosnych uniesień, cieszcie się sobą i chwilą, która trwa, by rano ponownie usiąść, do obowiązków – koniecznie każdy w swoim kąciku!

Do kina czy na film we dwoje?

Macie ochotę obejrzeć film, a wyjście do kina nie jest możliwe? Nie ma problemu! Komedia romantyczna, kino akcji – Netflix daje Wam nieograniczony wybór, w każdej kategorii. Jednak, co w sytuacji, gdy nudzi Was kolejny sezon serialu i nie możecie znaleźć niczego, co trafi w Wasze gusta? Może macie ochotę na… filmy dla dorosłych? W swoim domowym zaciszu możecie zorganizować też taki wieczór filmowy, a gorącej, pełnej napięcia akcji, na pewno nie zabraknie! Propozycję w tej tematyce, opisywaliśmy w jednym z naszych poprzednich wpisów, może warto tam zajrzeć i zaplanować na wieczór małe co nieco?

Na naukę nigdy nie jest za późno, więc włączcie coś z pieprzykiem i poeksperymentujcie w łóżku! Niech on zabawi się w seksownego reżysera, a Ty poćwicz swoje kocie ruchy przed kamerą. Temperatura osiągnie maksimum, jeśli zdecydujecie się na nagranie własnego filmu, pełnego erotycznych doznań! Rozwiąże to na pewno kwestie wyboru filmu na kolejne wieczory… mając takie kino akcji, nie warto rezygnować z seansu!

Basen i SPA na domowo

A gdyby tak… wybrać się do SPA? Domowego spa oczywiście! A jaki jego największy plus? Możecie zabawić się we dwoje w wannie lub pod prysznicem, bo nikt nie patrzy! Tutaj, tak jak i do sypialni, Obsessive przychodzi na ratunek! Po gorącej kąpieli czas na relaks! Atmosferę podkręci wzajemny, kuszący masaż, który niesie masę wrażeń i rozpala zmysły! Ważne, by każdy miał okazję masować i by każdy mógł być masowany! Poczujcie w wilgotnym powietrzu słodką woń feromonów i olejków, które gwarantują wystrzałowe zakończenie wieczoru.

Lubicie bieliznę Obsessive? Do pary z seksownym zapachem perfum, macie na horyzoncie wieczór idealny! Chodzą, pogłoski, że ciało spryskane delikatnym, seksownym zapachem feromonów, łatwiej poddaje się miłosnej rozkoszy? Zachęcające, prawda? Zamknięcie w domu z drugą połówką, to najlepszy czas by zrobić obsessyjne zapasy i kursować od sypialni do łazienki – przyjemności Wam nie zabraknie, a i kondycja będzie lepsza!

Obsessive - Jak przetrwać w izolacji, SPA

Ważne, by się lubić

Nie musicie być idealnie dopasowani, by tworzyć idealny związek, ale ważne, by się lubić! I miłość nie ma tu nic do rzeczy. Zamknięcie w domu, możecie potraktować jak pewnego rodzaju test, który zdacie, jeśli nauczycie się funtastycznie spędzać czas we dwoje! Lubicie seksowne przyjemności? Lubicie zabawę w dużej ilości? Jeśli tak, może czas wypróbować gadżety, które urozmaicą gorące wieczory? Nie tylko rozchwytywane teraz maski i rękawiczki , ale też packi, kajdanki, a może… przebieranki? Czasu macie wiele, a ochoty na siebie, no cóż, po przeczytaniu tego tekstu – pewnie o wiele, wiele więcej!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel