Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

HoteLove

2017-07-28
HoteLove

Przychodzi czasami taki moment, że… No właśnie, nawet najlepsze słowa wydają się nudne i oklepane. Wszędzie wieje nudą i rutyną, a przecież Ty masz ochotę na coś szalonego, na coś niezwykłego i całkowicie obsessyjnego! Jak się do tego zabrać? Co zrobić, aby wszystko było na 100 % fantastyczne? Mamy dla Ciebie sprawdzony scenariusz na wieczór pełen szalonych ekscesów i wyśmienitej zabawy!

Krok 1 – seksowna wiadomość!

Dziś dzień zaczniesz niezwykle. Potrzebna będzie Ci kawa, szminka oraz porcja sprytu. Kawę wypij. Będziesz potrzebować dużo energii. Szminki użyj dokładnie w chwili, kiedy Twój mężczyzna przeciągnie się słodko w łóżku. Na lustrze w łazience napisz: „Dziś będę do Pana usług…”. Nawet nie wiesz, jak wielkie będzie jego zaskoczenie, gdy zobaczy taką seksowną wiadomość! Na pewno będzie chciał wiedzieć więcej, ale niczego nie zdradzaj, niech napięcie rośnie wraz z oczekiwaniem.

Krok 2 – to, co lubisz… ZAKUPY!

Lubisz, gdy bąbelki szampana delikatnie uderzają Ci do głowy? On też to lubi! Zaopatrz się więc w szampana i truskawki. Ty, szampan, truskawki…, a może do tego bita śmietana? Taki deser musi pysznie smakować!

Krok 3 – trochę bałaganu się przyda

Robi się gorąca, a przecież dopiero teraz przyszedł czas na prawdziwe podgrzanie atmosfery. Tajemnica, to Twoje słowo klucz. W całym domu, niby przypadkiem, porozrzucaj seksowną bieliznę (Ale, ale! Zanim zaczniesz rozrzucać fatałaszki upewnij się, że teściowa nie wpadnie na niezapowiedzianą kawę). Na lustrze w przedpokoju podwiązka, pończoszka na krześle w kuchni, majteczki, na czym chcesz… Niech każdy szczegół pobudzi jego wyobraźnię i niczym okruszki prowadzi go do sypialni. A tam…

Krok 4 – Daj mu wskazówkę

Na klamce drzwi do sypialni zawieś hotelową zawieszkę z wszystko mówiącym napisem: „Full service”. Za zamkniętymi drzwiami czeka go prawdziwa kraina rozkoszy. Uchyl drzwi chowając się za nimi. Niech najpierw zobaczy schłodzonego szampana, truskawki i łóżko, które zachęca do wypoczynku.

Krok 5 – Daj się ponieść..

Gdy już przekroczy próg sypialni ukaż mu się w całej okazałości. Na Tobie obsessyjny kostium Maid, w ręku kieliszek szampana, a w oczach… zaskoczenie! Tak, tak! Udaj pełne zdziwienie… Niczym prawdziwa obsługa hotelowa kokieteryjnie zapytaj go: „Czy jest jeszcze coś, co mogę dla Pana zrobić?” i łobuzersko spraw, by wczuł się w ten niegrzeczny scenariusz.

Natalia

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixelpixelpixelpixelpixelpixel