Choose your country
World
Belgique
Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ekscytuje mnie życie!

2020-01-27
Ekscytuje mnie życie!

Weź głęboki oddech i pomyśl nad swoimi seksualnymi postanowieniami na rok, który rozpoczął swój bieg. On powoli się rozgrzewa… A Ty?

Być może 2019 był dla Ciebie ekscytujący i przepełniony lawiną namiętności, ustabilizowany  i harmonijny, choć bez iskierek, a może wręcz nudny? Przejdźmy teraz do kolejnego kroku  i pomyśl ile razy przez niesatysfakcjonujący seks lub (o zgrozo!) jego brak, miałaś gorszy nastrój? Zakładając bardziej optymistyczną wersję, możesz teraz z rozmarzeniem i delikatnie przygryzionymi ustami wspominać gorące chwile z ukochanym.

To Twój czas

Być może w Twojej głowie zarysowała się lista seksualnych grzeszków i dobrych uczynków. To jednak nie moment na: „Więcej grzechów nie pamiętam” - to czas  na przełamywanie barier, grzeszenie tu i teraz! Bo jeśli nie dziś? To kiedy? Jeszcze sporo przed Tobą do odkrycia, czerpanie z życia garściami to jedna z najcenniejszych umiejętności.  Erotyczna droga nie ma końca, wiele w niej ścieżek i tajemnic, a także namiętnych doznań, których poznawanie daje nam ogrom przyjemności.

Wkraczamy w miesiąc miłości i Święta Zakochanych, a to idealny moment na odkrywanie siebie na nowo.  Masz ochotę na to ekscytujące doświadczenie? Pamiętaj, aby nie spocząć  na laurach. Sfera erotyki - to sfera, która nie lubi rutyny! Bycie lepszą kochanką potraktuj jako wyzwanie na rok, która właśnie się rozpędza.

Przede wszystkim OBSESSYJNIE pokochaj siebie!

To sztuka, która wymaga samoakceptacji, świadomości własnych wartości, a także uwierzenia, jak wyjątkową jesteś kobietą. Bo jesteś nią! Bez dwóch zdań. Od tego momentu rozpoczynasz drogę w innym wymiarze miłości. Jesteś swoim największym sprzymierzeńcem. Wierzysz w swoją siłę, wartości, które wyznajesz i szanujesz siebie. Akceptujesz z różnymi niedoskonałościami, bez makijażu czy brakiem perfekcyjnie ułożonej fryzury.  W niedoskonałościach jest również siła. Przecież potargane włosy są sexi ;-)!

Tylko pewna siebie kobieta, może czerpać z życia garściami. Pewna kobieta to również kobieta świadoma. A świadomość to wiedza, której nigdy nie jest za wiele. Warto od czasu do czasu zagłębić się w ciekawe pozycje literackie, w których kryje się nie tylko dawka wiedzy,  ale i inspiracji, które możesz wprowadzić do swojej strefy erotyki. Internet, filmy, jak i wspomniane książki — zakres, z jakiego możesz wybierać, jest ogromny. Jako pilna uczennica, przygotuj się na sprawdzian najlepiej, jak potrafisz, nie zapomnij poprosić partnera o ocenę. Być może zażyczy sobie poprawki...?

Sky is the limit!

Jeśli klasyczna pozycja jest najczęstszym daniem w Waszym seksualnym menu, czy to nie pora na przełamywanie barier? Być może pewne kroki budzą w Tobie strach bądź niechęć, zadaj sobie jednak pytanie dlaczego i poszukaj odpowiedzi w sobie. Głębsze zastanowienie może rozjaśnić Twój umysł i pozostawić wnioski, iż nie ma żadnych racjonalnych powodów  na odmawianie sobie przyjemności. Odwagi może dodać kieliszek dobrego wina, jak i ciepło oraz czułość Twojego partnera. Pamiętaj, że przełamywanie barier otwiera drogę marzeniom erotycznym, które z kolei odzwierciedlają bogactwo wyobraźni.

Stwórz własną listę pragnień

Nie uprawiałaś nigdy seksu na łonie natury, w samochodzie, kinie czy też windzie. Marzysz  o spontanicznej wycieczce w nieznane tylko we dwoje. Chciałabyś stać się jego uczennicą, nauczycielką czy też niewolnicą, a może marzysz o tym, by partner zasłonił Twoje oczy  i przywiązał Cię do łóżka. Bez względu na to, co kryje się w Twojej głowie, opowiedz o tym swojemu mężczyźnie. Ten pomysł z pewnością przypadnie mu do gustu i spełnicie najskrytsze fantazje erotyczne. Stwórz własną listę postanowień erotycznych na rok 2020, dreszcz emocji Cię nie opuści.

Poczucie atrakcyjności w podkręcaniu erotycznej atmosfery jest niezwykle ważne. Idealnym podkładem staje się zmysłowa, kobieca bielizna. Mogą być to koronki, pończochy, finezyjne gorsety, romantyczne zestawy, czy też pełne pikanterii ostrzejsze komplety. Ogrom wyboru daje nieskończone możliwości do kreowania swojego stylu. Piękna bielizna doda Ci odwagi  i spotęguje ochotę na seksualne podboje. Jeszcze chętniej ją założysz wiedząc, że działa na mężczyzn niczym najlepszy afrodyzjak. Zadbaj o bogactwo wyboru w Twojej garderobie. Przecież jest tak wiele okazji, aby zjawiskowo wyglądać. Mogę obiecać, że Twój mężczyzna nie będzie marudził na tak poczynione inwestycje ;-)

Rytuały miłości

Na koniec pamiętaj o tym, aby traktować maleńkie gesty niczym rytuał. Wprowadzenie takich rytuałów zaangażuje Was nie tylko emocjonalnie, ale i fizycznie. Pozwoli zatrzymać  się w pędzie codzienności i być „tu i teraz". Celebruj zatem ulotne chwile, ciesz się z okazywanych uczuć i okazuj je najbliższej osobie.  Nie odkładaj na potem wspólnych momentów, które przecież budują związek. Niech te momenty stworzą wyjątkową powieść, którą napiszecie własnymi ciałami. A nowy rok będzie dla was początkiem drogi pełnej rozkoszy i ekscytacji życiem.

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel