Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bieliznę nazywasz - Nagrody wygrywasz!

2017-06-06
Bieliznę nazywasz - Nagrody wygrywasz!

Gotowi… do zabawy… START! Tak, tak – to kolejna, czwarta już edycja obsessyjnie wyjątkowego konkursu „Nazywasz – wygrywasz”! Ojjj, będzie, będzie się dziaaało!

W zeszłym roku świetnie się bawiliśmy czytając nadesłane zgłoszenia i wybierając najfajniejsze propozycje nazw naszych kolekcji. Przyznajemy, że łatwego zadania nie mieliśmy, bo pomysły zaskakiwały wysokim poziomem obsessyjności! Zwycięskie nazwy dumnie prezentują się w naszym katalogu i na pudełeczkach.

A w tym roku…

…znowu czeka Cię duuużo wrażeń! Nowe, bardzo kuszące modele, gorące emocje, pobudzająca dawka pozytywnego humoru, fantastyczne nagrody i… obsessyjna sława na cały świat! Lubimy (ba, uwielbiamy!) dostarczać Ci codzienne porcje naszych inspiracji, ale teraz przekazujemy pałeczkę Tobie i pozwalamy Ci zainspirować nas!

Jak to działa?

Zobacz, jak wziąć udział w konkursie krok po kroku:

  • zaglądnij na naszego facebook’owego fan page’a, wejdź w zakładkę „KONKURS” i dołącz do zabawy,
  • w wyznaczonych polach wpisz Twoje propozycje nazw dla prezentowanych modeli (możesz dodać aż 5 pomysłów dla każdego produktu i zwiększyć szanse na wygraną!),
  • pamiętaj, że nazwy nie powinny zawierać polskich znaków, za to będzie super, jeśli Twoje propozycje będą miały uniwersalny, międzynarodowy charakter (bo nasze paczuszki wysyłamy do niemalże każdego zakątka na świecie),
  • możesz sprawdzić, jak nazywaliśmy nasze produkty do tej pory i nieco się zainspirować, jednak najbardziej cenimy obsessyjną kreatywność!

Masz ochotę na nagrodę?

Autorzy zwycięskich nazw otrzymają od nas bony zakupowe o wartości 100 zł! Ajjj, już na samą myśl robi się gorąco! Kto wie, może Twoje pomysły okażą się strzałem w dziesiątkę i to właśnie do Ciebie wyślemy tą nagrodę. A wtedy czekają Cię niezwykle kuszące zakupy na Obsessive.com... No to jak, wchodzisz w to?

Powodzenia!

3, 2, 1…

>>> START <<<

[:]

pixelpixelpixelpixelpixelpixel