Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

4 udane zabawy na wieczór panieński!

2020-07-16
4 udane zabawy na wieczór panieński!

Hej dziewczyny! Co powiecie na ekstremalnie szalony wieczór panieński, który będziecie wspominać do końca życia? Ciężko odmówić, prawda? Skoro tak, to mamy dla Was bardzo gorące pomysły na ten wyjątkowy wieczór, a dokładnie – figlarne zabawy na panieński. Wskoczcie z nami do obsessyjnie kreatywnego świata i dajcie się ponieść!

Pamiętajcie, tej nocy ograniczenia nie istnieją. Wiemy, że potraficie się doskonale bawić, a my dodatkowo Wam w tym pomożemy! Lepiej usiądźcie, bo pikantne inspiracje w temacie „zabawy na wieczór panieński” już za 3… 2… 1…

Prawda czy wyzwanie? Nie czas na dramatyzowanie!

Chyba każdy zna tę grę. Super zabawa gwarantowana… a w bonusie można się spoooro dowiedzieć o swoich koleżankach i przyszłej Pannie Młodej! Ta, która wybierze prawdę musi zmierzyć się z odpowiedzią na pytanie, które nie zawsze jest takie oczywiste. Spytajcie o to, co Was zawsze ciekawiło. Będzie naprawdę wesoło, a to dopiero początek! Co jeśli padnie wyzwanie? To tutaj czeka Was prawdziwy szał. Niech narzeczona spyta kogoś obcego o numer telefonu lub zatańczy szalony taniec na środku ulicy!

Zabawy na wieczór panieński – aura tajemniczości

A może by tak zorganizować panieński w stylu karnawałowym? Ubierzcie się totalnie wystrzałowo, w sukienki, które zapierają dech w piersiach i wkroczcie pewnym krokiem do wybranego klubu. Wcielcie się w rolę, tego wieczoru możecie być kim tylko chcecie! Zachowujcie się jak wybrana postać z filmu czy serialu. Załóżcie seksowne maski Obsessive, które dodadzą Wam aury tajemniczości. Niech przechodnie zastanawiają się, kim jesteście. Tej nocy przełamiecie wszelkie bariery nieśmiałości!

Pytanie o dopasowanie

Zabawy na panieński to też okazja do sprawdzenia, czy przyszła Panna Młoda zna swojego wybranka na wylot, czy może jednak dowie się o czymś dopiero tej nocy. Tutaj do akcji wkracza świadkowa, która przed panieńskim musi spotkać się z przyszłym mężem Waszej gwiazdy wieczoru i zadać mu kilka pytań. Odpowiedzi można nagrać lub po prostu zapisać. Co potem? Mnóstwo śmiechu! Zadajemy te same pytania narzeczonej i sprawdzamy, czy odpowiedzi zakochanych do siebie pasują. Najlepsze zostawiliśmy na koniec – za każdą nieprawidłową odpowiedź Panna Młoda pije jeden kieliszek lub łyk drinka. To jej wyjątkowy wieczór, może sobie pozwolić na chwilę wytchnienia przed ostatnimi przedślubnymi poprawkami ;)

Sentymentalny scenariusz małżeństwa

Ostatni pomysł jest nieco spokojniejszy niż poprzednie propozycje, ale przecież każda z nas lubi czasami pomarzyć i wizualizować sobie w głowie przyszłe lata. Jak będzie wyglądało nasze małżeństwo? Ile będziemy mieć dzieci? Czy często będziemy zajęci miłosnymi igraszkami? Te wszystkie pytania zadaje sobie też Panna Młoda. Niech zapisze je na kartce razem z odpowiedziami i włoży do butelki. Kiedyś będzie mogła je przeczytać i zobaczyć, czy odpowiedzi się spełniły (chociaż igraszki to akurat pewniak, szczególnie z boską bielizną Obsessive!).

Wieczór panieński i figlarne zabawy – czas start!

O nieeee, to już koniec?! Nie, nie, nie… To dopiero początek. Wiecie już, co będziecie robić,
w co będziecie grać, a my wiemy, co Wam jeszcze zostało. Zakup odpowiednich napojów
i zabranie z domu świetnego humoru! Ten wieczór zapamiętacie na zawsze. Życzymy Wam cudownej zabawy!

pixelpixelpixelpixelpixelpixel