Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

10 znaków, które świadczą o tym, że masz przy boku miłość swojego życia

2017-06-02
10 znaków, które świadczą o tym, że masz przy boku miłość swojego życia

Spotykasz go. Pierwsze spojrzenia głęboko w oczy. Rozmowy do rana. Pierwsze pocałunki. Motylki w brzuchu nie pozwalały Ci zasnąć całą noc. Pamiętasz to?! Tak było na początku, gdy go poznałaś… Może Ci się wydawać, że to wszystko było-minęło i nie wróci więcej. I pewnie masz rację, bo to tylko zakochanie, a później zaczyna się prawdziwa miłość. Możesz więc być pewna, że ten facet, który każdej nocy śpi obok Ciebie to ten jedyny. Skąd ta pewność? Wystarczy, że sprawdzisz 10 znaków, które świadczą o tym, że masz przy boku miłość swojego życia.

1. Bez słów

Możecie milczeć we dwoje, ile tylko chcecie. Nie koniecznie tylko wtedy, gdy oglądacie film lub jesteście pochłonięci obowiązkami. Czasami nawet nic nie robiąc, możecie milczeć i czuć się szczęśliwi, tylko dlatego, że jesteście razem.

2. Bez spiny

Wczorajsze włosy, pomięta koszula, nie masz makijażu? To wszystko traci na znaczeniu, gdy masz go obok siebie. Wiesz, że on kocha Cię taką, jaka jesteś! Starasz się, lubisz się mu podobać, ale wiesz, że gdy przychodzi ciężki dzień, możesz sobie odpuścić i po prostu pozwolić na totalny luz.

3. Pełne poświęcenie

Zimny wieczór, a Ty zapomniałaś marynarki? Kto Cię uratuje i odda Ci swoją? Oczywiście, że On. Niewygodne buty, a do domu daleko? Kto Cię poniesie na rękach? Chyba nie musimy Ci podpowiadać, że znowu On.

4. Na podium

Może i musi od czasu do czasu wyjść z chłopakami na piwo i raz w tygodniu „hartnąć w gałę”, ale numerem jeden zawsze jesteś Ty. Wiesz to, bo gdy dzieje się coś złego on zawsze jest na miejscu, przy Twoim boku, wspiera Cię i wie, czego Ci potrzeba.

5. Kupa śmiechu

Nawet gdy się kłócicie, wiesz, że to wielka burza w szklance wody, po której zawsze wychodzi słońce. Spina przejdzie i znowu pojawi się radość i śmiech! W końcu nikt tak jak On, nie rozśmieszy Cię i nie sprawi, że poczujesz się lepiej.

6. Nie boję się

Strach ma wielkie oczy, ale nie wtedy, gdy jesteś u jego boku. Gdy Twój facet jest w pobliżu, żaden pająk nie jest straszny! Wiesz, że Twój rycerz Cię obroni. Pokona ciemności i sprawi, że będziesz czuć się pewnie.

7. Na tacy

Gdy zapytasz go o datę urodzin Twojej mamusi, może mieć problem z jej podaniem. Ale czy to naprawdę się liczy? Kawa w niedzielny poranek podana do łóżka albo kieliszek wina podany do kąpieli znaczy więcej niż cały kalendarz rodzinnych świat wykuty na blachę. Może jednak to nic wielkiego, ale przecież dobrze wiesz, że znaczy bardzo wiele, w końcu liczą się małe gesty!

8. Olej

Kontrolki w samochodzie migają jak szalone? Kto się w tym wszystkie połapie? Wiadomo, że On! Może i będzie marudził, że olej się pali od tygodnia (cokolwiek to znaczy), ale i tak zrobi z tym porządek.

9. Po Twojej stronie

Szef Cię zdenerwował, koleżanka kupiła taką samą sukienkę? Komu wypłaczesz się w rękaw? Kto Cię przytuli i powie: Rycz, mała rycz, płacz maleńka płacz… Tylko On, Tylko jeden jedyny.

10. Zazdrośnik

Może i wybaczy Ci (po kilku dniach lekkiego focha!) delikatny flirt z kelnerem, za który dostaniesz darmowy deser, ale nikt tak jak On nie nastroszy piórek, gdy obcy facet będzie „ślinił się” na Twój widok. W końcu on wie, że ma piękną żonę i wcale nie ma ochoty się nią dzielić.

Teraz już znasz naszych 10 znaków, które świadczą o tym, że masz przy boku miłość swojego życia, A jakie są Twoje?

[:]

pixelpixelpixelpixelpixelpixel